1. Regulamin określa zasady korzystania przez klientów ze sklepu internetowego. Złożenie zamówienia na stronie dr-anabolic.com jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

  2. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie danych teleadresowych wraz z poprawnym, istniejącym adresem e-mail oraz numerem telefonu. Zamówienia, w których nieprawidłowo zostaną uzupełnione dane teleadresowe nie będą  realizowane. Ponadto zastrzegamy prawo do wstrzymania zamówień wzbudzających wątpliwości.

  3. Dane osobowe zgromadzone przez dr-anabolic.com są strzeżone i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim.

  4. Produkty sprzedawane na stronie dr-anabolic.com należą do tzw. grupy produktów kolekcjonerskich. Oznacza to że nie są środkami zabronionymi w sprzedaży, gdyż zawartością nie są substancje zadeklarowane na opakowaniu, a jedynie ich atrapą.

  5. Zarząd strony ostrzega iż produkty zakupione na www.dr-anabolic.com nie nadają się do konsumpcji ani do iniekcji domięśniowych. Działanie takie może prowadzić do bezpośredniego narażenia utraty zdrowia lub życia.

  6. Przesyłki wysyłamy jedynie za pobraniem.

  7. Klient ma do wyboru 3 różne opcje dostarczenia przesyłki, przy każdej z nich do zamówienia doliczana jest kwota 20zł.

  8. Czas realizacji zamówienia od jego złożenia wynosi 48h.

  9. Klient oświadcza, że przed każdorazowym dokonaniem zakupu zapoznał się z aktualnie obowiązującym regulaminem i akceptuje jego zapisy.

Zgodnie z prawem informujemy, że każdy klient otrzymuje ciasteczka.